Zakup nowego roweru, markowych akcesoriów i części rowerowych wiąże się zwykle z niemałymi wydatkami. Nic więc dziwnego, że wielką popularnością cieszą się komisy i outlety rowerowe oraz wyprzedaże części rowerowych i promocje akcesoriów w sklepach rowerowych.

Sklep, komis czy outlet?

Odpowiedź na pytanie, gdzie zaopatrywać się w części i akcesoria rowerowe oraz gdzie zakupić nowy rower, zależy oczywiście od zasobności portfela rowerzysty. Bez względu jednak na możliwości finansowe, nikt nie lubi przepłacać, a „upolowanie” wyjątkowo korzystnej oferty i kupno roweru, akcesoriów lub części w niecodziennie niskich cenach każdemu sprawia satysfakcję z zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy.

Wyjątkowo atrakcyjne ceny, jakie oferuje każdy outlet rowerowy, są więc nie lada gratką nie tylko dla rowerzystów, którzy muszą oszczędzać, ale również dla tych, którzy robią to nie z konieczności, lecz z wyboru i dla własnej przyjemności i satysfakcji. A ponieważ jakość oferowanych w outletach markowych produktów rowerowych – rowerów, akcesoriów i części – w niczym nie odbiega od jakości artykułów dostępnych w standardowych sklepach rowerowych, żaden outlet rowerowy nie narzeka na brak zadowolonych klientów.

Polowanie na okazję

…powinno mieć jednak swoje granice. O ile godnym polecenia jest korzystanie z promocji i wyprzedaży w profesjonalnych sklepach rowerowych oraz z ofert outletów rowerowych, o tyle zdecydowanie niepolecane jest decydowanie się na zakup jakichkolwiek produktów rowerowych w supermarketach i od nieznanych, niesprawdzonych sprzedawców. Może się bowiem okazać, że zakupiony w „promocji” rower z supermarketu nie przetrwa nawet jednego sezonu, a jazda na nim będzie nie tylko problematyczna, ale wręcz – niebezpieczna.

Należy zatem pamiętać, że ważniejsza od chęci zaoszczędzenia i „upolowania okazji” jest bezpieczna jazda na markowym, najwyższej jakości rowerze.
Leave a Reply

Nasi partnerzy